Neria
Bine ati venit pe forum. Pentru a face parte din echipa noastra va rugam sa va logati.
Sa aveti o zi excelenta.

Neria

Forumul femeilor credincioase

Forum NeriaForum Neria  Site NeriaSite Neria  AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Despre mine... Despre El... Despre noi... Nou!!!
Diana
Ultimele subiecte
» Tea Time Dear (3)
Mar Sept 03, 2013 12:46 pm Scris de Beatrice

» Produse cresterea sanilor
Mier Aug 21, 2013 1:00 pm Scris de cristina90

» Cu ce ati reusit sa scapati de acnee, sau macar sa mai ameliorati situatia?
Lun Iul 22, 2013 2:47 pm Scris de maria912

» Ce suplimente ati folosit pentru a slabi?
Vin Iul 05, 2013 1:50 pm Scris de maria92

» Ce muzica va place?
Joi Mar 07, 2013 10:57 am Scris de marian011

» Recomandati un film sau o carte sau orice altceva merita sa
Lun Feb 11, 2013 11:14 am Scris de cristina34

» Stiati ca...?
Lun Ian 21, 2013 6:15 pm Scris de french79

» Devotionale
Dum Iun 24, 2012 12:38 pm Scris de Melaniuca

» NUMARUL FIAREI : 666
Dum Feb 05, 2012 2:04 pm Scris de petrut-sci7

» Prajitura cu branza
Sam Dec 24, 2011 7:47 pm Scris de Maria

» Cea mai frumoasa poza de vacanta de anul asta
Vin Dec 16, 2011 10:37 pm Scris de frz

» Avortul si implicatiile lui in viata sociala si spirituala!
Vin Sept 23, 2011 11:16 pm Scris de blaj dorina

» Cum ne mai imbracam
Vin Sept 23, 2011 11:01 pm Scris de blaj dorina

» Produse de machiaj
Vin Iul 22, 2011 7:04 pm Scris de adelina1234

» Cozonaci a la Diana
Sam Apr 23, 2011 9:30 am Scris de Maria

» Prioritati & Planificari
Dum Apr 03, 2011 11:13 pm Scris de blaj dorina

» Forum de mamici, Piticii
Dum Apr 03, 2011 10:31 pm Scris de brenda

» La multi ani Brenda !!!
Dum Apr 03, 2011 10:29 pm Scris de brenda

» Maini dibace
Mier Mar 30, 2011 11:26 pm Scris de Maria

» Ce mai gatim azi?
Mar Mar 29, 2011 10:19 pm Scris de brenda

Radio
radiocnm

radio cezareea
Radio Emanuel

Distribuiți | 

Tea Time Dear (3)

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Urmatorul
AutorMesaj
AncaTanner
Incepator
Incepator

Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Lun Feb 23, 2009 9:20 pm

buna fetelor!! am revenit si eu si am avut de citit din urma, ati scris de numa!
Petrecerea sotului a fost reusita si am reusit in asa fel incit sa nu-si dea seama pina in momentul oportun. :)

am vazut toate pozele puse de voi, sunteti asa de frumoase, aveti niste copilasi minunati si frumosi!! sa va traiasca si sa va dea domnul numai fericire si bucurii alaturi de ei si de familia voastra!

trebuie sa fug acuma, sa aveti o saptamina usoara!
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 44

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Lun Feb 23, 2009 10:53 pm

Danaaceleasi greutati le intampin si eu aici,plus rasismul,iar cand aud ca mai am si copil si nu am ajutor ...ce sa mai spun,dar cum spui si tu DOMNU ii bun si e nadejdea noastra.Noapte buna
Sus In jos
dana
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 60

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Lun Feb 23, 2009 11:02 pm

Domnul sa va intareasca! Fiti binecuvantati , Nikita, bucurati-va de clipele ce par neinsemnate, dar sunt pline de bogatie, deoarece sunt oferite cu darnicie de Domnul...
Noapte buna! kissing
Sus In jos
http://www.copilarieregasita.webs.com
miha_forall
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 33

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Lun Feb 23, 2009 11:20 pm

Buna seara fetelor.Sper sa fiti bine si sanatoase...eu in schimb mai putin...ma doare gatul, sunt pe antibiotic.Cel mai rau e ca si Albertutu e racit.E s8in el pe antibiotic,siropuri de tuse...Sper sa trecem cu bine si peste saptamana asta si sa ne revenim.

O seara frumosa si linistita va doresc. kissing pace
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 10:58 am

Buna dimineata dragele mele!!!
Va salut asa repede, repede inainte sa ies pe usa si revin pe la 11 sa va dau mai multe detalii. kissing
O zi splendida sa aveti!!!
pupici

Profilul Facebook al lui Bradean Diana
Sus In jos
miha_forall
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 12:32 pm

Diana ai revenit?Asteptam sa ne bucuram pentru tine. kissing
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 1:14 pm

Miha draga mea am revenit!!!

De ieri sunt un pic mai ocupata decat pana acuma... m-a rugat o prietena buna sa tin orele ei de engleza saptamana asta, ea fiind plecata din tara. flowers Asa ca in fiecare zi la 10:30 am ora de engleza la clasa Daniei si apoi de la 13:15 la 15:45 am ore la clasele I-IV. Mi-a fost asa de ciudat ieri, in prima zi.... n-am mai predat ore la clasa din 2001, si m-am simtit tare funny... dinti Azi a fost mult mai bine... chiar m-am distrat cu clasa Daniei. jumping
Azi am inca 2 ore la clasa a IV, respectiv a III-a de la 2 incepand, cred ca o sa fie bine si ca o sa am un timp super cu copilasii. kissing

Miha draga mea iti doresc multa sanatate si tie si lui Albert. Sa va treaca repede, repede ca sa va puteti bucura de vremea care se incalzeste. kissing

Anca ce mai faceti voi? Inca asteptam poze de la party. kissing
Cami voi cum sunteti? Ce fac cei 2 printisori?!? kissing
Nikita ce face printesa mica?!? Cum mai sunteti cu sanatatea? kissing
Dana, ce nazdravanii mai fac copiii? kissing
Daniela cat mai ai din cursul de contabilitate?!? kissing
Bea ce minunatii mai faci zilele astea? Abia astept sa primesc martisoarele facute de manuta ta. kissing

Va pupicesc dulce pe toate si va doresc o zi exceptionala!!!!
pupici

Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 1:51 pm

Buna fetelor,aici e azi o zi mai blanda.Miha va doresc insanatosire grabnica.Dana ne am uitat cu Anamaria la copii,si la omu de zapada,si nu intelegea exact ce e zapada,dar i-au placut.Iar ghiocei sunt superbi,asa de mult imi plac,si mie dor de ei,aici nu sunt. flowers kissing Anca asteptam mai multe din partea ta,poze,sa ne spui cum i-a placut sotului,retete flowers
Sus In jos
Daniela
De-al casei
De-al casei

Varsta : 51

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 4:31 pm

Buna ziua fetelor !! Multa sanatate doresc tuturor celor care au probleme cu sanatatea, sa speram ca vine mai repede primavara si sezonul racelilor sa treaca fara sa afecteze prea multi, copii mai ales !!!!
Diana cred ca ai un timp excelent cu copii de diferite varste si sunt sigura ca ideeile care le au te fac sa razi si te destinzi !!
Cat despre cursul de contabilitate, sa fiu sincera, l-am cam lungit si mai am doar un modul jumate. L-am lungit deoarece cu situatia economica dezastruasa am zis ca e mai intelept sa lucrez intr-o companie care se pare ca nu este afectata de criza, cel putin nu biroul din Londra !!! Asa ca in loc sa ma duc in fiecare sambata, cum ar fi fost normal, de multe ori nu m-am dus si deasta in loc sa il termin foarte repede, m-am lungit cu el mai mult decat as fi dorit , dar asta e.

Nikita daca imi trimiti adresa ta, ma pot uita sa vad daca inca se mai gasesc bulbi prin magazine si iti pot trimite un pachetel cu bulbi de ghiocei si ii poti planta intr-un ghiveci in casa si apoi in fiecare an infloresc. Sunt superbi !!! Stiu cum e sa iti fie dor cateodata de ceva si sa nu ai nici o posibiliatea de a avea cumva acel ceva !!!
Sus In jos
miha_forall
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 5:10 pm

Diana,ma bucur ca te simti bine cu copilasii.Nu stiam ca ai predat?

Osaptamana cat mai frumoasa si copilasi dornici sa invete,iti doresc.

Fetelor multumesc de urarile de sanatate.Incet incet ne refacem si noi.

O zi mirifica va doresc. kissing pace
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 5:51 pm

AUUUUUUUUUUUUU,DANA SUUUUPER MULTUMESC e o mare bucurie,lacrimi am de emotie,sigur ca da,LOGA NICOLETA ΑΒΥΔΟΥ 21,ΖΩΓΡΑΦΟΣ ΑΤΤΙΚΗΣ 15771 ATHENS GREECE asta cu litere gr,pt ca in engl nu sunt prea sigura cum se scrie AVIDOU 21,ZOOGRAFOU ATHENS GREECE flowers
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 5:52 pm

Diana ,iti urez sa te bucuri de clipele petrecute la scoala si de minunile ce le au in capsor copiii
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mar Feb 24, 2009 6:03 pm

Anca as vrea sa te rog ceva,am avut in tmpul facultatii o colega din hunedoara cu care am pierdut legatura,dinpacate,Cristina Sabau,mama ei a lucrat ca si secretara la Liceul siderurgic,iar tatal ei era inginer.S-a casatorit cu un baiat tot din Hunedoara Marius Ponta,ii cunosti,poti cumva sa ma ajuti sa dau de ei. thanks giveflowers
Sus In jos
dana
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 8:41 am

O zi binecuvantata va doresc!...Sunt convinsa ca rugaciunile voastre, unite cu ale noastre ca familie, ne vor ajuta sa iesim dintr-un impas neprevazut...Rugati-va pentru familia mea, pentru fiul meu...
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 9:52 am

BUNA fetelor,imi cer scuze inca o data pt ce am scris la rubrica Stiati ca....nu m-am gandit sa verific stirea si nici nu m-am gandit ca cineva s-ar putea juca cu asa lucruri serioase.VADORESC O ZI BUNA IN CARE SA SIMTI ARIPA OCROTITOARE A DOMNULUI,mai ales pt tine dana. flowers
Sus In jos
cami
Incepator
Incepator

Varsta : 41

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 12:22 pm

Buna dimineata va dorim si noi!
Dana, ne rugam pentru voi si pt baiat, Dumnezeu sa lucreze asa cum stie El cel mai bine.
Miha, ma bucur ca esti putin mai bine, incearca sa bei cat mai multe ceaiuri cu lamaie, mananca citrice ca au vit C si sa treceti cu bine si peste perioada aceasta rece, sa scapati de raceala.
Diana, ma bucur pt tine ca ai ocazia sa petreci ceva vreme la scoala cu copiii, sa te foloseasca Dumnezeu acolo si sa ai un timp minunat!
Nico, voi cum mai sunteti? ce face printesa ta? sanatate multa va dorim si voua, de fapt - tutror membrilor acestui forum.
Noi suntem bine, ieri am avut de terminat ceva corecturi la care lucrez acum, am facut mancare, cu copiii si aseara i-am luat cu mine pa amandoi la repetitii la cor. Azi mergem la biserica, ii iau cu mine iarasi fiindca tati e la birou si dupa rugaciune, de la 7 jumate deseara pana la 9 va fi din nou repetitie de cor (repetitiile sunt de obicei miercurea si vinerea, dar sapt asta am schimbat vineri cu marti fiindca vineri va fi un concert si multi tineri vor merge acolo). In rest ce sa va mai zicem, asteptam salariul lui tati zilele astea sa mergem la cumparaturi :-) vineri vine in Bucuresti formatia Christocentric din Timisoara, vor canta la noi la biserica si sambata si duminica si gazduim si noi 4 persoane, asa ca ziua de maine va fi mai ,,plina" cu pregatiri. Ne rugam sa ne tina Dumnezeu sanatosi si cu ajutorul Lui, vom reusi sa le facem pe toate.
O zi frumoasa sa aveti, ne auzim deseara. flowers
Sus In jos
Daniela
De-al casei
De-al casei

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 1:38 pm

Buna ziua fetelor!

Nikita sper ca esti bine si ca nu te simti vinovata pt stirea pe care ai postat-o !!! Asa cum am scris si la Stiati ca....? nu este vina ta ca ai postat acea stire si nu trebuie sa iti ceri scuze !!! E bine sa postam astfel de stiri, sa ne rugam pt cei in nevoi, chiar daca apoi se dovedeste ca stirea a fost falsa. E mai bine sa postam o stire care sa se dovedeasca a fi falsa decat sa nu postam si stirea sa fie adevarata. Si slava Domnului ca stirea a fost falsa !!!!!!!!
Dana, Domnul sa va ajute sa iesiti din impasul neprevazut si sa fii binecuvantata impreuna cu sotul si copii vostri iar pe Marian, pt ca este un tanar adult mai ales, Domnul sa il fereasca si sa il protejeze de orice influente din partea celui rau.
Cami, multumim pt urarea generala de sanatate, la fel si tie si familiei tale !! Faina tare activitatea ta care este foarte diversa si te tine activa !!! Domnul sa te intareasca si sa ai putere sa faci tot ce iti pune El pe suflet. Sa aveti un timp minunat si binecuvantat ascultand formatia din Timisoara si gazduind cele 4 persoane.
Eu sunt la servici acum si diseara avem studiu biblic la care abia astept sa ma duc sa il vad pe bebelusul pastorului; astazi implineste 2 saptamani !!!!!!!!!
Sa aveti o zi binecuvantata !!!
Sus In jos
Cornelia Filip
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 10:45 pm

Buna seara tuturor,

Ma rog si eu pentru voi pentru ca cred in puterea rugaciunii. Sunt atitea experiente de-a lungul vietii la care nu le pot da alta explicatie decit simplu: raspunsul Domnului la rugaciune. Cineva spunea ca daca am putea vedea diferenta pe care o rugaciune cit de mica o face in viata cuiva, precum si pe toti cei pentru care au fost facute, impreuna cu toate rezultatele acestor rugaciuni de-a lungul secolelor, a zilelor fiecaruia dintre noi, ne-am simti ca paralizati de uimire si probabil ca nu ne-am mai putea ridica de pe genunchi pentru tot restul vietii.(P.Kreeft)
Noapte buna acum si miine o zi buna! kissing

Ultima editare efectuata de catre Cornelia Filip in Sam Mar 07, 2009 1:57 pm, editata de 1 ori
Sus In jos
dana
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 11:14 pm

Noapte binecuvantata va doresc si eu!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Mier Feb 25, 2009 11:25 pm

Noapte frumoasa scumpele mele surori si prietene!!! kissing

Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Joi Feb 26, 2009 10:02 am

Buna dimineata!!!

Sa aveti o zi splendida!!! kissing
pupici

Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Joi Feb 26, 2009 11:59 am

BUNAmfetelor dragi va doresc o zi plina de ocrotirea domnului ,care e asa de minnunat soare
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Joi Feb 26, 2009 12:01 pm

Cami,multumim pt frum cuvinte ,eu am ascultat Cristocentric pe youtube si tare imi place.Sa aveti parte de zile suuuper.
Sus In jos
Daniela
De-al casei
De-al casei

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Joi Feb 26, 2009 12:28 pm

Buna ziua fetelor !!! Va doresc o zi cu impliniri si bucurii pe calea Domnului !!!

Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   Joi Feb 26, 2009 1:19 pm

Fetelor vreau sa va intreb ceva pt ca sunt in dubii,noulpasaport romanesc cu cip pe el are si nr 666,pt ca azi 2pers mi au spus ac lucru.Eu am vazut din intamplare o scurta prez a acestuia dar nu am obs ceva ...voi stii mai multe
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Tea Time Dear (3)   

Sus In jos

Tea Time Dear (3)
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 3 din 17Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Neria :: Forumul femeilor credincioase :: La taifas cu voi-
Mergi direct la: