Neria
Bine ati venit pe forum. Pentru a face parte din echipa noastra va rugam sa va logati.
Sa aveti o zi excelenta.

Neria

Forumul femeilor credincioase

Forum NeriaForum Neria  Site NeriaSite Neria  AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Despre mine... Despre El... Despre noi... Nou!!!
Diana
Ultimele subiecte
» Tea Time Dear (3)
Mar Sept 03, 2013 12:46 pm Scris de Beatrice

» Produse cresterea sanilor
Mier Aug 21, 2013 1:00 pm Scris de cristina90

» Cu ce ati reusit sa scapati de acnee, sau macar sa mai ameliorati situatia?
Lun Iul 22, 2013 2:47 pm Scris de maria912

» Ce suplimente ati folosit pentru a slabi?
Vin Iul 05, 2013 1:50 pm Scris de maria92

» Ce muzica va place?
Joi Mar 07, 2013 10:57 am Scris de marian011

» Recomandati un film sau o carte sau orice altceva merita sa
Lun Feb 11, 2013 11:14 am Scris de cristina34

» Stiati ca...?
Lun Ian 21, 2013 6:15 pm Scris de french79

» Devotionale
Dum Iun 24, 2012 12:38 pm Scris de Melaniuca

» NUMARUL FIAREI : 666
Dum Feb 05, 2012 2:04 pm Scris de petrut-sci7

» Prajitura cu branza
Sam Dec 24, 2011 7:47 pm Scris de Maria

» Cea mai frumoasa poza de vacanta de anul asta
Vin Dec 16, 2011 10:37 pm Scris de frz

» Avortul si implicatiile lui in viata sociala si spirituala!
Vin Sept 23, 2011 11:16 pm Scris de blaj dorina

» Cum ne mai imbracam
Vin Sept 23, 2011 11:01 pm Scris de blaj dorina

» Produse de machiaj
Vin Iul 22, 2011 7:04 pm Scris de adelina1234

» Cozonaci a la Diana
Sam Apr 23, 2011 9:30 am Scris de Maria

» Prioritati & Planificari
Dum Apr 03, 2011 11:13 pm Scris de blaj dorina

» Forum de mamici, Piticii
Dum Apr 03, 2011 10:31 pm Scris de brenda

» La multi ani Brenda !!!
Dum Apr 03, 2011 10:29 pm Scris de brenda

» Maini dibace
Mier Mar 30, 2011 11:26 pm Scris de Maria

» Ce mai gatim azi?
Mar Mar 29, 2011 10:19 pm Scris de brenda

Radio
radiocnm

radio cezareea
Radio Emanuel

Distribuiți | 

Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
miha_forall
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 33

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Apr 06, 2008 3:14 pm

welcome Carmen si pupici lui Vladut
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Apr 06, 2008 10:35 pm

Carmen bine te-am regasit si bine ai venit pe neria.forumhit!!!!!!!!

kissing pe tine si pe Vladut!!!!!

Profilul Facebook al lui Bradean Diana
Sus In jos
carmen
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 42

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Apr 06, 2008 11:29 pm

multumim de primire... momentan citesc sa va cunosc un pic ceai
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Apr 06, 2008 11:29 pm

Super kissing

Sus In jos
danabanita
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 55

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Apr 07, 2008 9:53 am

multumesc pentru primire! pace sunt foarte multe de citit pe aici...as putea sa postez poezii? va doresc la toate multa binecuvantare,pace si putere de a ne apropia mai mult de Domnul... giveflowers
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Apr 07, 2008 10:30 am

Dana draga daca sunt creatii proprii le poti posta aici...
http://neria.forumhit.ro/timp-pierdut-8211-timp-regasit-f6/framantari-artistice-t23.htm
Daca nu ia legatura cu mine pe mess si o sa deschidem sub separat cu poezii. kissing

Sus In jos
maria david
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 47

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Vin Aug 01, 2008 11:01 am

Maria David, ortodoxa convinsa.
Cu placere voi purta discutii utile si benefice sufletului si mintii.
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Vin Aug 01, 2008 11:19 am

Maria BINE AI VENIT alaturi de noi!!!
Speram din suflet sa te simti acasa aici, si sa crestem impreuna in lucrurile bune....

Te asteptam la o cafeluta, un ceai dar mai ales la un "pahar" de vorba.... kissing

Sus In jos
maria david
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Aug 04, 2008 9:48 am

Multumesc Doamna!
Poate am ceva timp sa citesc tot. Ramine de vazut. Recomand melodiile lui Maria Carey, imi plac la nebunie.
Sus In jos
Daniela
De-al casei
De-al casei

Varsta : 51

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Aug 05, 2008 6:27 pm

Draga Maria bine ai venit !!! Melodiile Mariei Carey sunt faine si unele dintre ele sunt destul de romantice. Mie imi plac melodiile un pic mai ritmate si mai antrenante. Imi place foarte mult Cliff Richard si mai ales melodia facuta pe versurile Tatal nostru care este ceva de nedescris. Te asteptam cu nerabdare sa comentezi la diferitele subiecte postate si eventual sa ne spui mai multe despre tine si familia ta.
Sus In jos
maria david
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Aug 06, 2008 2:42 pm

Imi place Cliff Richard. Ascult incintata Millenium Prayer.
Pasiunea pentru Mariah Carey s/a nascut cind Tommy Mottola a parasit/o pentru Thalia.
Frumoasa si senzuala e Thalia, nu se compara muzica ei cu a Mariei Carey. Asculta WithOut you Live. Este geniala melodia, versurile, iar tipa, Mariah, este artista de/adevaratelea.
De atunci, de cind mariajul ei s/a finish o tot ascult cu aceeasi placere.
E vulnerabila si vocea ei mi se pare tot asa.
Si formatia Smokie cinta antrenant, in vacante si duminica cind is relaxata ascult muzica vesela. Si inca cum!

Auditie placuta si tie. Ce zici de Celine Dion. Si ea are melodii romantice.
Sintem femei si e normal sa fim romantice.

Sa comentez la diferite subiecte, mai am de citit, ho,ho,inca cit. S/a scris enorm pe forum.
Tre sa si inteleg, sa analizez. Sint in vacanta inca si fructific zilele libere!

Mai era ceva, da, A, da, am familie.
Sus In jos
Cornelia Filip
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Sept 01, 2008 9:22 pm

Iti propun Maria sa reanalizezi versurile melodiilor care iti plac si versurile cintecelor crestine. daca doresti sa faci diferenta in ceea ce exprima vei constata curatia, sensibilitatea, alinarea si bucuria faptului ca suntem iertati de catre Dumnezeu, din melodiile crestine. asculta cu atentie si gindeste-te la tot ce exprima versurile lor, analizeaza si mediteaza si alege sa nu asculti orice cinta marii artisti. nu tot ce pare frumos chiar si este, nu tot ce incinta urechea incinta si ratiunea, intelegi ce vreau sa spun?
stiu ca sunt aspra, fapt pentru care scriu extrem de rar de multa vreme, de fapt am ales sa nu ma exprim in general, am adus tristete destula altora prin cuvintele mele si nu vreau sa te supar si pe tine.
tu alegi in viata ta tot ce crezi ca e bine pentru tine, deci si in materie de muzica faci cum crezi. sugestia mea este ca muzica crestina este o mare, mare binecuvintare pentru duhul nostru, ( spiritul nostru, stii?).
ti s-a recomandat sa asculti pe site-urile de mai sus, iti doresc auditie binecuvintata, multa intelepciune de la Domnul Isus si de la Tatal nostru ceresc.
numai bine!!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Sept 01, 2008 9:31 pm

Cornelia bine ai revenit!!! flowers
Speram ca esti bine din punct de vedere al sanatatii si ca o sa auzim mai des despre tine. kissing

Sus In jos
Cornelia Filip
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Sept 02, 2008 7:47 am

Diana, si eu ma bucur si imi doresc sa revin. Sunt bine, multumesc Domnului.
o zi binecuvintata cu ce aveti nevoie fiecare!! pace
Sus In jos
Beatrice
Webmaster
Webmaster

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Sept 23, 2008 12:23 am

Maria, bine ai venit! welcome

http://www.beatricedesign.ro
AncaTanner
Incepator
Incepator

Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Noi 05, 2008 1:26 am

Buna! Eu sunt Anca, de origine din Hunedoara acum stabilita in SUA. Sunt maritata cu un baptist si avem o fetita, Rebecca.
MI-a facut placere sa gasesc forum-ul acesta la Bea in website :) Asa ca merci mult Bea! Am aruncat o privire, mi-a placut si iata, ca m-am inregistrat si eu printre voi!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Noi 05, 2008 1:31 am

Anca bine ai venit!!!!!!!!!!!!!!

Ne bucuram ca esti alaturi de noi si sper din suflet sa te simti ca in familie!!!!!!!!
pupici

Sus In jos
AncaTanner
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Noi 05, 2008 1:59 am

multumesc frumos!
Sus In jos
Beatrice
Webmaster
Webmaster

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Noi 05, 2008 11:28 am

Anca, Bine ai venit! welcome

http://www.beatricedesign.ro
verona
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 50

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Dec 15, 2008 1:01 am

Bine vam gasit!Ma numesc Viorica si sunt din Suceava.Ma bucur ca am gasit acest forum.Sunt mama a 5 copii si ii multumesc Domnului pentru aceasta .DE mult urmaresc acest forum dar abia acum am invatat sa ma descurc mai bine pe calculator,ajutata de copii.
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Dec 15, 2008 9:30 am

Viorica bine ai venit!!!!
Ne rugam Domnului ca sederea ta laturi de noi sa fie una plina de har, pace, binecuvantare, mangaiere si dragoste!!!!

Sus In jos
AncaTanner
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Dec 15, 2008 9:37 am

bine ai venit, si eu sunt noua pe aici...poate daca se mai inscrie lume, devine si forumul acesta mai activ...

Sus In jos
verona
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 50

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Dec 16, 2008 10:49 am

Va multumesc pentru primirea calduroasa!!SI eu ma rog ca BINECUVANTAREA DOMNULUI sa fie peste toate doamnele din acest forum si sa avem o partasie lunga!!!!
Sus In jos
AncaTanner
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Dec 16, 2008 9:31 pm

verona, hai si tu la o cafea cu noi...sa mai stam la taifas!
Sus In jos
Neli Pus
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Ian 14, 2009 10:52 am

Buna tuturor! hi

Sunt Neli, locuiesc in Deva, sunt casatorita si sunt mamica unei printese de 8 luni pe nume Anya Teodora.

Am terminat Facultatea din Oradea, Universitatea de Stat, specializarea Germana-Engleza. Am lucrat in invatamant iar acum am grija de fetita mea.

O salut pe Diana in mod special (pe care o cunosc deja) si o felicit pt. Neria! O mai salut si pe Florentina din Oradea si sunt curioasa daca inca mai lucreaza la Scriptum, editura mea de suflet la care am lucrat si eu in facultate. Mi-e dor de Oradea foarte tare, imi lipseste enorm... si inca incerc sa ma reobisnuesc in orasul natal, Deva.

Abia astept s-o cunosc pe Beatrice, care m-a cucerit deja cu optimismul ei dar mai ales cu pasiunea ei pt. aerobic. Si eu iubesc sportul in general, aerobicul si inotul in mod special. Am vizitat deja web site-ul "ramaitanar" si mi-a placut foarte mult!

Va imbratisez pe toate si abia astept sa va cunosc pe fiecare!

Neli
Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   

Sus In jos

Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 5 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Neria :: Forumul femeilor credincioase :: La taifas cu voi-
Mergi direct la: