Neria
Bine ati venit pe forum. Pentru a face parte din echipa noastra va rugam sa va logati.
Sa aveti o zi excelenta.

Neria

Forumul femeilor credincioase

Forum NeriaForum Neria  Site NeriaSite Neria  AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Despre mine... Despre El... Despre noi... Nou!!!
Diana
Ultimele subiecte
» Tea Time Dear (3)
Mar Sept 03, 2013 12:46 pm Scris de Beatrice

» Produse cresterea sanilor
Mier Aug 21, 2013 1:00 pm Scris de cristina90

» Cu ce ati reusit sa scapati de acnee, sau macar sa mai ameliorati situatia?
Lun Iul 22, 2013 2:47 pm Scris de maria912

» Ce suplimente ati folosit pentru a slabi?
Vin Iul 05, 2013 1:50 pm Scris de maria92

» Ce muzica va place?
Joi Mar 07, 2013 10:57 am Scris de marian011

» Recomandati un film sau o carte sau orice altceva merita sa
Lun Feb 11, 2013 11:14 am Scris de cristina34

» Stiati ca...?
Lun Ian 21, 2013 6:15 pm Scris de french79

» Devotionale
Dum Iun 24, 2012 12:38 pm Scris de Melaniuca

» NUMARUL FIAREI : 666
Dum Feb 05, 2012 2:04 pm Scris de petrut-sci7

» Prajitura cu branza
Sam Dec 24, 2011 7:47 pm Scris de Maria

» Cea mai frumoasa poza de vacanta de anul asta
Vin Dec 16, 2011 10:37 pm Scris de frz

» Avortul si implicatiile lui in viata sociala si spirituala!
Vin Sept 23, 2011 11:16 pm Scris de blaj dorina

» Cum ne mai imbracam
Vin Sept 23, 2011 11:01 pm Scris de blaj dorina

» Produse de machiaj
Vin Iul 22, 2011 7:04 pm Scris de adelina1234

» Cozonaci a la Diana
Sam Apr 23, 2011 9:30 am Scris de Maria

» Prioritati & Planificari
Dum Apr 03, 2011 11:13 pm Scris de blaj dorina

» Forum de mamici, Piticii
Dum Apr 03, 2011 10:31 pm Scris de brenda

» La multi ani Brenda !!!
Dum Apr 03, 2011 10:29 pm Scris de brenda

» Maini dibace
Mier Mar 30, 2011 11:26 pm Scris de Maria

» Ce mai gatim azi?
Mar Mar 29, 2011 10:19 pm Scris de brenda

Radio
radiocnm

radio cezareea
Radio Emanuel

Distribuiți | 

Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul
AutorMesaj
Neria
Admin Neria
Admin Neria

Varsta : 40

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Ian 14, 2009 11:39 am

Neli draga mea Bine Ai Venit!!!!!

Te pupic dulce si sper sa citim cat mai multe postari de la tine... flowers
In ce o priveste pe Florentina nu mai lucreaza de multa vreme la Scriptum, pentru ca locuieste in Belgia. Dar sunt sigura ca si ei o sa ii faca placere sa afle noutati despre tine. kissing

Bea este o dulceata de fata........ eu ii zic "albinuta cu maini de aur" pentru ca toate lucrurile pe care pune ea mana se transforma in opere de arta...... sunt sigura ca o sa o indragesti si mai mult dupa ce o sa o cunosti.

Dar sa sti ca forumul este plin de "fete" care mai de care, pline de gratie, de dragoste, de bunatate si mai ales de credinciosie.

Te asteptam la cafeluta, subiectul unde putem posta orice de-a lungul intregii zile. http://neria.forumhit.ro/la-taifas-cu-voi-f3/tea-time-dear-2-t76-345.htm

Sa fi iubita!!! kissing

Profilul Facebook al lui Bradean Diana
Sus In jos
Beatrice
Webmaster
Webmaster

Varsta : 42

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Ian 14, 2009 8:39 pm

Neli, bine ai venit. Iti multumesc frrumos. pace welcome

Diana, sarutmana mult. Tu esti o dulceata de fata ca intotdeauna. Te pup mult si te imbratisez.

http://www.beatricedesign.ro
AncaTanner
Incepator
Incepator

Varsta : 34

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Joi Ian 15, 2009 8:34 pm

bine ai venit neli!! welcome sper sa-ti placa aici, e o atmosfera foarte placuta.
Sus In jos
verona
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 50

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Vin Ian 16, 2009 4:00 pm

Neli bine ai venit! hi si te asteptam sa postezi cat mai des writer
Sus In jos
cami
Incepator
Incepator

Varsta : 41

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Sam Feb 14, 2009 11:59 pm

Buna tuturor! Sunt Cami, locuiesc in Bucuresti impreuna cu sotul si cu cei doi baieti ai nostri. Ma bucur mult ca v-am gasit si ii multumesc frumos prietenei mele Miha din Sibiu ca mi-a zis despre acest forum. Am ,,rasfoit" cateva pagini si mi-a placut mult ce am citit. Sper sa ne imprietenim si sa avem ocazia sa ne cunoastem mai bine.
Suntem in Bucuresti din 2000, am terminat aici in 1998 fac. de teologie - litere apoi am mers acasa, in jud. Caras Severin, bucuroasa ca am ,,evadat" din Bucuresti, insa Domnul a avut alte planuri pentru mine si m-a adus inapoi dupa numai 2 ani. Inca visam la ziua in care ne vom muta intr-o casuta undeva la munte, dar pana atunci suntem bucurosi sa fim aici si sa facem tot ce putem mai bine pentru a ramane in voia Tatalui nostru. Suntem implicati in lucrarea cu copiii in cadrul Scolii Duminicale si incercam sa fim de ajutor acolo unde este nevoie.
Sus In jos
Daniela
De-al casei
De-al casei

Varsta : 51

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Feb 15, 2009 3:10 am

Draga Cami bine ai venit printre noi !!! Suntem bucuroase sa te cunoastem si sa iti aflam opiniile la diferitele subiecte postate. Domnul sa va binecuvanteze, sa va foloseasca pentru slava Lui si sa va implineasca visul de a avea o casuta la munte !!!!

Ai vreo preferinta la goblene ?? Mie imi plac peisajele si florile dar din pacate nu am timp sa lucrez pe cat as dori, acum sunt la jumatatea unuia intitulat Lac cu mesteceni facut de cei din Pitesti :

Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Feb 15, 2009 12:22 pm

Cami draga bine ai venit!!!

Ne bucuram ca esti alaturi de noi, mai ales ca am auzit tot numai lucruri bune despre tine!!! Te pupam si asteptam sa ne spui si parerea ta la diferitele subiecte de pe forum. flowers
pupici

Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 44

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Feb 15, 2009 10:59 pm

Cami,ma bucur mult ca macar virtual avem ocaazia de a ne intalni si de a ne auzi. flowers flowers si nu cred ca am gresit in a te recunoaste,prea multe coincidente
Sus In jos
cami
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Feb 16, 2009 1:13 am

Va multumesc frumos pentru primire! thanks
Sus In jos
cami
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Feb 16, 2009 1:15 am

nikita a scris:
Cami,ma bucur mult ca macar virtual avem ocaazia de a ne intalni si de a ne auzi. flowers flowers si nu cred ca am gresit in a te recunoaste,prea multe coincidente

au trecut vreo 2 minute pana m-am dumirit ce si cum kissing Ma bucur tare mult sa ne ,,intalnim" aici. Cati ani au trecut de cand nu ne-am mai vazut?
Sus In jos
nikita
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 44

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Feb 17, 2009 6:09 pm

Fetelor,adevarul ca eu ma prezint mai tarziu,pt ca pana inteleg cum se foloseste un forum,ce se intampla am nevoie detimp,dar mai bine mai tarziu.....Imi place ac. forum,voi,discutiile si partasia.Am ales numele Nikita,sunt din Caras-Severin,am lucrat in tara ca prof de romana,si am plecat in strainatate dorind sa o ajut pe sora mea sa termine facultatea,pt putin timp,caaaaare s=a luuuuungit.Aici lucrez la o brutarie,si cand am fac si ore de romana.Imi doresc la toamna sa ma inscriu la un curs de limba si sa dau ex pt un nivel mai inalt.M-am castorit cu un baiat din republica Moldova si am o fetita Anamaria.Asta sunt flowers
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mar Feb 17, 2009 6:43 pm

Nikita Bine Ai Venit!!!!

te pupam si pe tine si pe Anamaria si asteptam cat mai multe postari.
pupici

Sus In jos
iohana
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Sam Mar 21, 2009 9:21 am

Buna! Sunt Iohana din Romania si ma bucur ca v-am gasit! Toate cele bune! hi
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Sam Mar 21, 2009 10:07 am

Iohana BINE AI VENIT!!!!!

Iti dorim sa te simti acasa alaturi de noi si asteptam parerile tale la subiectele care iti trezesc interesul.
Pentru inceput te invitam alaturi de noi la o "cafeluta" virtuala!!!
http://neria.forumhit.ro/la-taifas-cu-voi-f3/tea-time-dear-3-t109-150.htm#2508

pupici

Sus In jos
miha_forall
Femeie crestina
Femeie crestina

Varsta : 33

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Joi Mar 26, 2009 12:33 am

iohana
Sus In jos
razvanusmagnus
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: sall   Mier Mai 06, 2009 2:17 pm

pt toate femeiele de pe forum
Sus In jos
http://razvanusmagnus.weblog.ro/
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Mai 06, 2009 2:19 pm

Razvan bine ai venit!! welcome welcome

ne bucuram de prezenta ta pe acest forum si asteptam parerile tale la diversele subiecte!!! pace

Sus In jos
razvanusmagnus
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Mai 06, 2009 2:19 pm

razvan,32ani,din Timisoara. va sall, mai vorbim. Doamne ajuta. Hristos a inviat.
Sus In jos
razvanusmagnus
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Mier Mai 06, 2009 2:21 pm

ma bucur de forum, sunteti minunate. 
Sus In jos
simona david
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 35

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Ian 11, 2010 11:50 am

Buna eu sunt Simona sunt mamica de 3 baieti! sunt o fire mai timida... Ma bucur ca exista acest forum... chiar aveam nevoie de asa ceva
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Ian 11, 2010 3:49 pm

Simona bine ai venit printre noi! Iti dorim o sedere placuta si revigoranta alaturi de noi!
pupici

Sus In jos
Valerica Cireasa
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 50

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Sam Sept 18, 2010 5:32 pm

Buna ziua! Ma numesc Valerica si am descoperit cu mare placere acest forum. Nu sunt foarte priceputa in calculatoare si nu stiu cum o sa ma descurc. Cu toate acestea mi-a facut placere sa va cunosc. Despre mine pot sa va spun ca sunt mamica unui baiat de 10 ani. Educatia lui imi ocupa cea mai mare parte a timpuluisi apoi imi place sa gatesc. Va doresc numai bine.
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Dum Sept 19, 2010 2:36 am

Bine ai venit Valerica! flowers welcome
Iti dorim o sedere placuta si plina de binecuvantare alaturi de noi! pace hi

Sus In jos
lorena29
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 39

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Oct 04, 2010 11:23 am

Buna tuturor, eu sunt Lorena, o mamica cu doi copii, casatorita de 14 ani, functionar public. Ma bucur sa va cunosc!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   Lun Oct 04, 2010 5:43 pm

Lorena Bine ai venit alaturi de noi!

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!   

Sus In jos

Eu sunt Neria, tu esti? Prezinta-te!
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 6 din 7Mergi la pagina : Înapoi  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Neria :: Forumul femeilor credincioase :: La taifas cu voi-
Mergi direct la: