Neria
Bine ati venit pe forum. Pentru a face parte din echipa noastra va rugam sa va logati.
Sa aveti o zi excelenta.

Neria

Forumul femeilor credincioase

Forum NeriaForum Neria  Site NeriaSite Neria  AcasaAcasa  PortalPortal  CautareCautare  InregistrareInregistrare  Conectare  
Conectare
Utilizator:
Parola:
Conectare automata: 
:: Mi-am uitat parola
Despre mine... Despre El... Despre noi... Nou!!!
Diana
Ultimele subiecte
» Tea Time Dear (3)
Mar Sept 03, 2013 12:46 pm Scris de Beatrice

» Produse cresterea sanilor
Mier Aug 21, 2013 1:00 pm Scris de cristina90

» Cu ce ati reusit sa scapati de acnee, sau macar sa mai ameliorati situatia?
Lun Iul 22, 2013 2:47 pm Scris de maria912

» Ce suplimente ati folosit pentru a slabi?
Vin Iul 05, 2013 1:50 pm Scris de maria92

» Ce muzica va place?
Joi Mar 07, 2013 10:57 am Scris de marian011

» Recomandati un film sau o carte sau orice altceva merita sa
Lun Feb 11, 2013 11:14 am Scris de cristina34

» Stiati ca...?
Lun Ian 21, 2013 6:15 pm Scris de french79

» Devotionale
Dum Iun 24, 2012 12:38 pm Scris de Melaniuca

» NUMARUL FIAREI : 666
Dum Feb 05, 2012 2:04 pm Scris de petrut-sci7

» Prajitura cu branza
Sam Dec 24, 2011 7:47 pm Scris de Maria

» Cea mai frumoasa poza de vacanta de anul asta
Vin Dec 16, 2011 10:37 pm Scris de frz

» Avortul si implicatiile lui in viata sociala si spirituala!
Vin Sept 23, 2011 11:16 pm Scris de blaj dorina

» Cum ne mai imbracam
Vin Sept 23, 2011 11:01 pm Scris de blaj dorina

» Produse de machiaj
Vin Iul 22, 2011 7:04 pm Scris de adelina1234

» Cozonaci a la Diana
Sam Apr 23, 2011 9:30 am Scris de Maria

» Prioritati & Planificari
Dum Apr 03, 2011 11:13 pm Scris de blaj dorina

» Forum de mamici, Piticii
Dum Apr 03, 2011 10:31 pm Scris de brenda

» La multi ani Brenda !!!
Dum Apr 03, 2011 10:29 pm Scris de brenda

» Maini dibace
Mier Mar 30, 2011 11:26 pm Scris de Maria

» Ce mai gatim azi?
Mar Mar 29, 2011 10:19 pm Scris de brenda

Radio
radiocnm

radio cezareea
Radio Emanuel

Distribuiți | 

Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos 
AutorMesaj
Neria
Admin Neria
Admin Neria

Varsta : 40

MesajSubiect: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Mier Mar 12, 2008 1:36 pm

Iti place liceul si sectia pe care ti le-ai ales? La ce facultate ti-ar place sa fii sudenta?

Profilul Facebook al lui Bradean Diana
Sus In jos
Anlexandra
Incepator
Incepator

Varsta : 28

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Joi Mar 13, 2008 10:24 pm

sincer?da:P imi place liceul si sectia pe care mi-am ales-o:) atata doar ca sunt unele subiecte carora nu le gasesc rostul :p sau care nu sunt predate asa de bine..dar ce sa facem....nimeni nu-i perfect:) cat despre mai departe....inca nu stiu 😕 accept sugestii si idei :P
Sus In jos
Andreea
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Vin Mar 14, 2008 11:18 pm

Mie imi place profilu la kre sunt..

Dar cum zice si Alexandra.. sunt unele materii kre nici makr nu isi au rostul :|..

Eu as vrea sa merg la Academia de politite..dak nu la Medicina..

Nah acum ce o vrea Domnul:))
Sus In jos
Anlexandra
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Sam Mar 15, 2008 1:54 pm

la Academie??uau..iti urez succes :) se intra foarte greu,cerintele sunt mari. :) cat despre medicina...daca stau sa ma gandesc,poate mi-ar fi placut si mie..dar profilul ma cam impiedica sa o iau catre directia aceea,mai ales ca mai am doar cateva luni pana la momentul critic:P si nu mai am cum sa recuperez ce nu am facut la scoala:P asa caaa....ma reprofilez:))))
Sus In jos
Andreea
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 25

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Sam Mar 15, 2008 8:40 pm

eu is la chimie biologioe.,. da oriqm in 4 ani ma tot razgandesc:))..

succes si tie:*
Sus In jos
Anlexandra
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Sam Mar 15, 2008 11:45 pm

eu am optat penrtu filologie :P si chiar e fain..am o mana de profesori faini,carora chiar le pasa de munca lor si se implica :) dar,cum sistemul de invatamant e romanesc ( si asta spune totul:P ) nu pot face chiar tot ceea ce si-ar dori oamenii respectivi :) si,din pacate,fiind pe sectie de filologie mi se restrage aria de optiuni pentru facultate:) si asta nu pentru ca n-ar fi facultati multe si interesante ,ci pentru ca ..pur si simplu in sistemul nostru romanesc de viata nu ai ce sa faci o data ce ai iesit de pe bancile facultatii:) abia am auzit de part time jobs....iar daca ai norocul sa prinzi un astfel de job..te ia cu dureri de cap cand vezi salariul. si uite asa studentii nostri se chinuie intre munca (cei fericiti care reusesc sa isi gaseasca ceva cat de cat bine platit) si cursuri..in timp ce in occident studentii sunt ajutati ( in campusuri toate job-urile sunt destinate studentilor,iar unele companii sunt dispuse sa angajeze studenti pentru practica sau macar sa ii ia sub o aripa ocrotitoare). si ne miram de ce isi pierde Romania tinerii :roll:
succes si tie :) go for your dreams :flower:
Sus In jos
carmen
Bine ai venit!
Bine ai venit!

Varsta : 42

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Lun Apr 07, 2008 4:16 pm

Eu mi-am ales o facultate de Litere, la inceput credeam ca e ceea ce imi place... dar azi ajunsa in ultimul an deja spre finalul semestrului II... mi-am dat seama ca nu e ceea ce as fi vrut sa fac, ca am dat de dragul de a face o facultate... de a a obtine o functie pentru a mi se mari salariul... din anul II deja nu ma mai implicam serios in proiecte, lipseam de la cursuri.. sa o pun pe seama preocuparilor de crestere a micutului mei? nu cred... pur simplu am ajuns in stadiul in care sa zic asa nu mai am chef sa merg la ore.. sa fac proiecte.. sa citesc carti mai ales ca sunt bibliotecara de meserie.. nu sunt entuziasmata deloc de faptul ca termin facultatea daca o termin... la lucrarea de licentza am scris 30 de pagini de dragul de a le scrie... oare de ce am ajuns in stadiul asta? fara entuziasmul din anul I, fara chef de scoala, chiar in faza abandonului scolar.. sa zic asa..
Sus In jos
Anlexandra
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Vin Iul 25, 2008 9:50 pm

Limbi Moderne Aplicate lol!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Mier Iul 30, 2008 10:49 am

Ancuta FELICITARI!!!!!!!!!!!!!
Ma bucur ca ai intrat la Faculta la care ai vrut....

pupici

Sus In jos
Anlexandra
Incepator
Incepator

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Joi Iul 31, 2008 11:24 am

multzu kissing
Sus In jos
Duca Emanuela
Bine ai venit!
Bine ai venit!

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Mier Aug 20, 2008 11:47 am

La intrebarea asta pot raspunde si eu intr-un fel.Ii sunt recunoscatoare lui Dumnezeu pentru izbanda ce mi-a dat-o la bacalaureat si Ii multumesc k am intrat la mine in oras la posliceala..profilul asistent medical generalist.Cred k Dumnezeu ma poate folosi in aceasta meserie.Va trebui sa studiez 3 ani.Akm am intrat la fara plata dar as dori sa ma angajey undeva vreo 4 ore in HD,dak ma poate ajuta cineva cu ceva ii multumesc.Sa aveti un timp binecuvantat pe unde mergeti!!!
Sus In jos
Neria
Admin Neria
Admin Neria

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   Mier Aug 20, 2008 11:51 am

Emanuela felicitari pentru BAC si mai ales pentru ca ai intrat la Postliceala. Sunt sigura ca meseria de asistenta medicala iti va fi un loc bun de a fi o marturie a lui Cristos pentru oameni. kissing bravo

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?   

Sus In jos

Unde studiezi? Unde vrei sa mergi mai departe?
Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Neria :: TeenAge Club :: Prietenia - ce sa... sau ce sa nu....-
Mergi direct la: